-->
PES 2013, 20 Eylül’de Maça Başlıyor

Konami Digital Entertainment GmbH merakla beklenen PES 2013’ün PlayStation(3), Xbox 360(R) ve Windows PC için 20 – 21 Eylül tarihlerinde piyasada olacağını duyurdu. Futbol türüne büyük yenilikler getirecek olan PES 2013 oyunculara her bir pas ve şut üzerinde mutlak kontrol imkanı sağlayan ‘PES Full Control’ ismindeki yeni özelliğe sahip olacak. Oyunun yeni “Pro Active AI” […]

06.09.1212 | mrcappola

Konami Digital Entertainment GmbH merakla beklenen PES 2013’ün PlayStation(3), Xbox 360(R) ve Windows PC için 20 – 21 Eylül tarihlerinde piyasada olacağını duyurdu.

Futbol türüne büyük yenilikler getirecek olan PES 2013 oyunculara her bir pas ve şut üzerinde mutlak kontrol imkanı sağlayan ‘PES Full Control’ ismindeki yeni özelliğe sahip olacak. Oyunun yeni “Pro Active AI” özelliği futbolcuların gerçek hayattaki gibi hareket edip tepki vermelerini sağlarken, yeni “Player ID” özelliği sayesinde dünyanın en iyi futbolcularını görünüşlerinden, hareketlerinden ve oyun stillerinden anında tanıyabileceksiniz.

PSP® (PlayStation®Portable), PlayStation®2, Nintendo 3DS(TM) ve Wii versiyonları için çıkış tarihleri daha sonra açıklanacak.

 

BASIN BÜLTENİ

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.