-->
MW3 :Chaos Pack’in PC ve PS3 İçin Çıkış Tarihi + Tanıtım Videosu

Call of Duty: Modern Warfare 3’ün üçüncü DLC’si olan Chaos Pack’in PC  ve PS3 için çıkış tarihi açıklandı. Microsoft ile yapılan anlaşma gereği ilk olarak Xbox 360 için çıkan DLC, 13 Eylül’de de PC ve PS3 için çıkış yapacak. DLC’nin içeriğine gelecek olursak ; Chaos Pack, Call of Duty: Modern Warfare’e yeni haritalar, Spec Ops görevleri […]

05.09.1212 | mrcappola

Call of Duty: Modern Warfare 3’ün üçüncü DLC’si olan Chaos Pack’in PC  ve PS3 için çıkış tarihi açıklandı. Microsoft ile yapılan anlaşma gereği ilk olarak Xbox 360 için çıkan DLC, 13 Eylül’de de PC ve PS3 için çıkış yapacak.

DLC’nin içeriğine gelecek olursak ; Chaos Pack, Call of Duty: Modern Warfare’e yeni haritalar, Spec Ops görevleri ve Spec Ops Chaos adında bir oyun modu ekleyecek. Görevler; ‘Vertigo’, ‘Arctic Recon’, ‘Light ‘Em Up’ ve ‘Special Delivery’ iken haritalar ise ‘Vortex’, ‘U-Turn’ ve ‘Intersection. DLC’de yer alacak düşmanları ağır haritalar üzerinde öldürmeye çalışacağımız Chaos Modundaki haritalar ise ‘Resistance’, ‘Village’, ‘Underground’ ve ‘Dome’.

Call of Duty: Modern Warfare 3’ün Chaos Pack DLC’si için yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin