-->
MW3 :Chaos Pack, PC ve PS3 İçin Yayınlandı

Microsoft ve Activision arasında yapılan anlaşmadan dolayı, bildiğiniz üzere CoD: Modern Warfare 3’ün indirilebilir içerikleri ilk olarak Xbox 360 için çıkıyor. PC ve PS3 platformlarına daha geç geliyor. Xbox 360 için daha önce çıkışını gerçekleştiren CoD: Modern Warfare 3’ün üçüncü indirilebilir içeriği olan Collection 3: Chaos Pack, PC ve PS3 platfromları için de yayınlandı. Chaos […]

14.09.1212 | ulasufuk

Microsoft ve Activision arasında yapılan anlaşmadan dolayı, bildiğiniz üzere CoD: Modern Warfare 3’ün indirilebilir içerikleri ilk olarak Xbox 360 için çıkıyor. PC ve PS3 platformlarına daha geç geliyor.

Xbox 360 için daha önce çıkışını gerçekleştiren CoD: Modern Warfare 3’ün üçüncü indirilebilir içeriği olan Collection 3: Chaos Pack, PC ve PS3 platfromları için de yayınlandı. Chaos Pack, Call of Duty: Modern Warfare’e yeni haritalar, Spec Ops görevleri ve Spec Ops Chaos adında bir oyun modu ekleyecek. Görevler; ‘Vertigo’, ‘Arctic Recon’, ‘Light ‘Em Up’ ve ‘Special Delivery’ iken haritalar ise ‘Vortex’, ‘U-Turn’ ve ‘Intersection. DLC’de yer alacak düşmanları ağır haritalar üzerinde öldürmeye çalışacağımız Chaos Modundaki haritalar ise ‘Resistance’, ‘Village’, ‘Underground’ ve ‘Dome’.

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.