-->
Medal of Honor: Warfighter’ın İlk DLC’si Duyuruldu + Tanıtım Videosu

Electronic Arts, Frosbite 2 grafik motoru ile geliştirilen ve PC, PS3 ve Xbox 360 için 23 Ekim’de çıkış yapacak Medal of Honor: Warfighter’ın ilk DLC’sini duyurdu ve bu harita paketi için bir de tanıtım videosu yayınladı. Zero Dark Thirty Map Pack isimli harita paketi gerçek olayları konu alıyor. Zero Dark Thirty filminin senaryosunu birebir oynayabileceğimiz bu DLC […]

11.09.1212 | ulasufuk

Electronic Arts, Frosbite 2 grafik motoru ile geliştirilen ve PC, PS3 ve Xbox 360 için 23 Ekim’de çıkış yapacak Medal of Honor: Warfighter’ın ilk DLC’sini duyurdu ve bu harita paketi için bir de tanıtım videosu yayınladı.

Zero Dark Thirty Map Pack isimli harita paketi gerçek olayları konu alıyor. Zero Dark Thirty filminin senaryosunu birebir oynayabileceğimiz bu DLC paketinde, Darra ve Chitral isimli haritalar yer alacak. Pakistan’da geçecek Darra’da aşiret liderlerinin kurallarına göre savaşılacakken, Chitral’de ise Bin Ladin’i saklandığı yerden çıkarmak için çalışılacak.

Oyunu ön sipariş ile alanların ücretsiz sahip olacağı bu paket için yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin