-->
Ghost Recon Future Soldier: Raven Strike Çıktı! (Video)

Ghost Recon: Future Soldier’ın ikinci indirilebilir içeriği Raven Strike DLC’si PSN ve Xbox Marketplace’de satışa sunulurken, Ubisoft bu yeni paket için walkthrough yani ilerleyiş üstüne kurulu bir de video yayınladı. Xbox 360 için 1200 MS puanına PS3 içinse £11.99’ya satışa sunulan Raven Strike DLC’si geniş haritalar ve zorlu koşullarla oyunun hayranlarına keyifli saatler yaşatacak. Rusya ve Kazakistan’da büyük […]

13.09.1212 | ulasufuk

Ghost Recon: Future Soldier’ın ikinci indirilebilir içeriği Raven Strike DLC’si PSN ve Xbox Marketplace’de satışa sunulurken, Ubisoft bu yeni paket için walkthrough yani ilerleyiş üstüne kurulu bir de video yayınladı.

Xbox 360 için 1200 MS puanına PS3 içinse £11.99’ya satışa sunulan Raven Strike DLC’si geniş haritalar ve zorlu koşullarla oyunun hayranlarına keyifli saatler yaşatacak. Rusya ve Kazakistan’da büyük ve ölümcül savaş ile yoğun mücadele dolu 4 saati aşkın bir süre için hazır olun!

Geniş kapsamlı yeni görevleri, yeni bir Guerrilla modu, co-op harita ve daha fazlasını içeren bu DLC için yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.