-->
WoW: Mists of Pandaria’dan Beta Kodu Kazanma Şansı

World of Warcraft’ın dördüncü ek paketi olan Mists of Pandaria’ nın beta kodlarını Aral Game ile birlikte sizlere dağıtıyoruz. 25 Eylül 2012’den itibaren mağazalarda olacak World of Warcraft: Mists of Pandaria’nın beta kodunu kazanmak için yapmanız gereken ilk olarak http://www.facebook.com/hayatimizoyun sayfamızı beğenmek ya da https://twitter.com/hayatimizoyun adresini takip etmek ve daha sonrada hazırladığımız soruya cevap vermek. İçinizden rastgele seçeceğimiz oyun severlere World of […]

15.08.1212 | mrcappola

World of Warcraft’ın dördüncü ek paketi olan Mists of Pandaria’ nın beta kodlarını Aral Game ile birlikte sizlere dağıtıyoruz.

25 Eylül 2012’den itibaren mağazalarda olacak World of Warcraft: Mists of Pandaria’nın beta kodunu kazanmak için yapmanız gereken ilk olarak http://www.facebook.com/hayatimizoyun sayfamızı beğenmek ya da https://twitter.com/hayatimizoyun adresini takip etmek ve daha sonrada hazırladığımız soruya cevap vermek. İçinizden rastgele seçeceğimiz oyun severlere World of Warcraft: Mists of Pandaria beta kodlarını yollayacağız.

Soru : Warcraft serisinin ilk oyunu kaç yılında çıkmıştır?

Sorunun cevabını iletisim@hayatimizoyun.com adresine isim – email adresini yazarak gönderebilirsiniz.

Herkese bol şanslar.

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.