-->
Transformers Fall of Cybertrone, 10 TL’den Başlayan Taksitlerle Playstore’da

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, en popüler oyunları, uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle sunmaya devam ediyor. “Transformers Fall of Cybertrone”, aylık 10 TL’den başlayan taksitlerle Playstore’da oyunseverleri bekliyor.   TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, dünyanın en popüler markalarından Transformers’ın son oyunu “Transformers Fall of Cybertron”u oyunseverlerle buluşturuyor. 160 TL’lik fiyat etiketiyle […]

28.08.1212 | ulasufuk

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, en popüler oyunları, uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle sunmaya devam ediyor. “Transformers Fall of Cybertrone”, aylık 10 TL’den başlayan taksitlerle Playstore’da oyunseverleri bekliyor.  

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, dünyanın en popüler markalarından Transformers’ın son oyunu “Transformers Fall of Cybertron”u oyunseverlerle buluşturuyor. 160 TL’lik fiyat etiketiyle satışta olan “Transformers Fall of Cybertrone”, TTNET’lilere özel %25 indirim ve aylık 10 TL’den başlayan taksitlerle satın alınabiliyor.

“Transformers: Fall of Cybertron”, oyunseverleri Autobotlar ve Decepticonlar arasındaki savaşın en hareketli anlarının yaşandığı Cybertron gezegeninin son günlerine götürüyor. Her karakter kendine has yeteneklerine göre tasarlanmış. “Transformers: Fall of Cybertron”, oyunseverleri devasa ortamlara ve geniş bir görev çeşitliliğine sahip, adrenalin dolu bir yolculuğa çıkarıyor. Oyunseverler neredeyse yok edilemez olan Grimlock’un T-Rex formu ve devasa Bruticus’a dönüşen efsanevi Combaticonlar da dahil olmak üzere birçok Transformers karakterini seçerek oynayabiliyorlar. Transformers’ın kendi gezegenlerinden sürgünüyle sonuçlanan destansı savaşları her iki tarafın da bakış açılarıyla yaşama imkanı Fall of Cybertrone’da oyunseverleri bekliyor.

 

 

“Transformers: Fall of Cybertron” online çoklu oyuncu modunda, ister Autobot ister Decepticon tarafının seçilmesine ve kıyasıya savaşlar yapılmasına fırsat veriyor. Şimdiye kadar bir Transformers oyununda görülmüş en gelişmiş ve derin kişiselleştirme seçenekleriyle oyunseverler kendi özel karakterini oluşturabiliyorlar.

TTNET’li oyunseverler, Playstore ürünlerinin ödemelerini faturalarına yansıtarak, oyunları 12 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabiliyorlar. Bunun yanında ağustos ayı boyunca TTNET faturası ile ödemelerde “Transformers Fall of Cybertrone” ve diğer tüm oyunlarda geçerli olan %25 indirim fırsatından da yararlanabiliyorlar.

Detaylı bilgi için: http://www.playstore.com/#!/oyun/transformers-fall-of-cybertron

Playstore’daki yeni oyunları ve kampanyaları kaçırmamak için Playstore’un resmi Facebook ve Twitter sayfalarını takip edebilirsiniz.

 

BASIN BÜLTENİ

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin