-->
Temple Run’ın İndirme Sayısı 100 Milyonu Aştı

Imangi Studios tarafından, mobil platfrom oyunu Temple Run’ın, iOS ve Android cihazlarda indirme sayısının 100 milyonu aştığı açıklandı. Imangi Studios, mobil cihazlarda en çok bilinen ve eğlenceli oyunlardan Temple Run oyuncularına teşekkür ederek, 100 milyon indirme sayısı şerefine bir görsel yayınladı. Görselde oyunun ülkelerde ne kadar indirildiği oranlarına yer verilmiş. Bu oranlara göre; İngiltere’nin toplam […]

04.08.1212 | mrcappola

Imangi Studios tarafından, mobil platfrom oyunu Temple Run’ın, iOS ve Android cihazlarda indirme sayısının 100 milyonu aştığı açıklandı.

Imangi Studios, mobil cihazlarda en çok bilinen ve eğlenceli oyunlardan Temple Run oyuncularına teşekkür ederek, 100 milyon indirme sayısı şerefine bir görsel yayınladı. Görselde oyunun ülkelerde ne kadar indirildiği oranlarına yer verilmiş. Bu oranlara göre; İngiltere’nin toplam nüfusunun %11’i, İsrail ve Çin’in %12’si, Avustralya, Güney Kore, İsveç ve Amerika’nın %13’ü ve Singapur’un %20’sinin Temple Run oynadığı belirtilirken, oyunun %62’lik kısmı iOS, %30’luk kısmı Android ve %2’lik kısmı da Amazon’dan sağlanıyor.

 

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin