-->
Take-Two $ 110M Zararda, GTA V İçin Önemli Bir İlerleme Kaydedildi

Take-Two’nun finansal konferansı sona erdi. Grand Theft Auto yayıncısı bugün, ilk çeyrek finansal sonuçlarını da açıkladı. 30 Haziran tarihinde biten zorlu bir üç ayın ardından 110.8 milyon dolarlık zarara giren Take-Two, bu zararı Max Payne 3 ile Spec Ops: The Line’ın beklenenden düşük olan satışlarına bağladı. Firmanın geçen yıl aynı dönemde net dönem geliri 334.400.000 […]

01.08.1212 | mrcappola

Take-Two’nun finansal konferansı sona erdi. Grand Theft Auto yayıncısı bugün, ilk çeyrek finansal sonuçlarını da açıkladı.

30 Haziran tarihinde biten zorlu bir üç ayın ardından 110.8 milyon dolarlık zarara giren Take-Two, bu zararı Max Payne 3 ile Spec Ops: The Line’ın beklenenden düşük olan satışlarına bağladı. Firmanın geçen yıl aynı dönemde net dönem geliri 334.400.000 $’ken şimdi bu gelir 226.100.000 $ olarak açıklandı. Şu ana kadar Max Payne 3’ün satışlarının 3 milyonu geçtiği belirtilirken, Spec Ops: The Line’ın satış rakamı ile ilgili bir bilgi ise paylaşılmadı.

Grand Theft Auto V ile ilgili olaraksa, çıkış tarihi hakkında bir bilgi verilmezken oyunla ilgili önemli bir ilerleme kaydedildiği belirtildi.

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin