-->
Resident Evil 6’dan 2 Adet Gamescom Videosu

Resident Evil 6 için iki adet Gamescom videosu yayınlandı. Capcom ayrıca Call of Duty Elite tarzı bir servisinde geleceğini duyurdu. Oyuna sahip olanların ücretsiz olarak faydalanabileceği bu istatistik takip sistemine ResidentEvil.net üzerinden ulaşılacak. Mercenaries multiplayer modunda gerçek zamanlı bilgilerin sunulacağı sistemde ayrıca bu bilgiler Twitter ve Facebook sayfası üzerinden de paylaşılabilecek. Online arkadaşları görebilmenin de […]

15.08.1212 | mrcappola

Resident Evil 6 için iki adet Gamescom videosu yayınlandı. Capcom ayrıca Call of Duty Elite tarzı bir servisinde geleceğini duyurdu.

Oyuna sahip olanların ücretsiz olarak faydalanabileceği bu istatistik takip sistemine ResidentEvil.net üzerinden ulaşılacak. Mercenaries multiplayer modunda gerçek zamanlı bilgilerin sunulacağı sistemde ayrıca bu bilgiler Twitter ve Facebook sayfası üzerinden de paylaşılabilecek. Online arkadaşları görebilmenin de mümkün olacağı sistemde ilerleyiş,kazanılan ödüller, savaşlardaki kazanılan puanlar,kullanılan silahlar,öldürülen düşmanlar gibi bir çok bilgiye erişilebilecek. Ayrıca yarışmalar ve ödüllü etkinliklerinde düzenleneceği belirtiliyor.

Leon ve Jake için yayınlanan oynanış videolarına aşağıdan ulaşabilirsiniz:

 

 

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.