-->
Remember Me’den 7 Dakikalık Oynanış Videosu Geldi

Capcom’un  Gamescom konferansında duyurduğu Remember Me’den 7 dakikalık oynanış videosu geldi. Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen, 2084 yılında Neo-Paris’de geçecek oyundaki ana karakterimiz profosyonel bir hafıza avcısı Nilin. İnsanların zihinlerine girip hafızalarını çalabilen,silebilen ve nakledebilen Nilin aynı zamanda insanların hafızalarını da değiştirebiliyor. Bastille Hapishane’sinde tutuklu bulunan Nilin’in geçmişi ile ilgili herşey hafızasından siliniyor ve tam bu sırada devreye girip Nilin’in kimliğini bulması için ona yardım edeceğiz. PC, Xbox […]

16.08.1212 | ulasufuk

Capcom’un  Gamescom konferansında duyurduğu Remember Me’den 7 dakikalık oynanış videosu geldi.

Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen, 2084 yılında Neo-Paris’de geçecek oyundaki ana karakterimiz profosyonel bir hafıza avcısı Nilin. İnsanların zihinlerine girip hafızalarını çalabilen,silebilen ve nakledebilen Nilin aynı zamanda insanların hafızalarını da değiştirebiliyor. Bastille Hapishane’sinde tutuklu bulunan Nilin’in geçmişi ile ilgili herşey hafızasından siliniyor ve tam bu sırada devreye girip Nilin’in kimliğini bulması için ona yardım edeceğiz.

PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 için Mayıs 2013’te  çıkış yapacak Remember Me’nin oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.