-->
Ouya, Final Fantasy III İle Çıkış Yapacak

Yeni Android destekli 99 $ değerindeki Ouya konsolu, en popüler serilerden biri ile açılış yapacak.  Square Enix  tarafından bugün yapılan açıklamaya göre  Final Fantasy III, 2013 Mart ayında çıkış yapacak konsol ile beraber hazır olacak. Square Enix, 1990 yılında yılında çıkış yapan rol yapma oyunu Final Fantasy III’ün yeni konsol için optimize edileceğini ve Ouya […]

01.08.1212 | mrcappola

Yeni Android destekli 99 $ değerindeki Ouya konsolu, en popüler serilerden biri ile açılış yapacak.  Square Enix  tarafından bugün yapılan açıklamaya göre  Final Fantasy III, 2013 Mart ayında çıkış yapacak konsol ile beraber hazır olacak.

Square Enix, 1990 yılında yılında çıkış yapan rol yapma oyunu Final Fantasy III’ün yeni konsol için optimize edileceğini ve Ouya sürümü için ücretsiz bir de demonun olacağını belirtti. Yayıncı, bu duyuru ile beraber Ouya için ek içerikler getirmeyi düşündüklerini de sözlerine ekledi.

Ouya bir günden kısa bir sürede Kickstarter’ta 950.000 $ fona ulaşırken, şu anda ise 45.000’den fazla destekçi ile 6.000.000 $’a yakın bağışa sahip. Ouya, 1GB RAM ve 8GB dahili flaş depolama ile Wi-Fi ve Bluetooth desteğine sahip olacak.

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin