-->
Londra Olimpiyatları’nın Resmi Oyunu “London 2012” Playstore’da

Oyunseverler Türkiye için yarışarak altın madalya kazanabilecekler Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, 2012 ’nın resmi bilgisayar oyunu “London 2012”yi oyunseverlerle buluşturuyor. Olimpiyat Oyunları’nın heyecanını yaşatacak, spor dolu bir oyun olan “London 2012” Playstore’da oyunseverleri bekliyor.  TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, Olimpiyat Oyunları’nın heyecanını oyunseverlerle paylaşıyor. 2012 Londra Olimpiyat Oyunları’nın resmi […]

06.08.1212 | mrcappola

Oyunseverler Türkiye için yarışarak altın madalya kazanabilecekler

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, 2012 ’nın resmi bilgisayar oyunu “London 2012”yi oyunseverlerle buluşturuyor. Olimpiyat Oyunları’nın heyecanını yaşatacak, spor dolu bir oyun olan “London 2012” Playstore’da oyunseverleri bekliyor. 

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, Olimpiyat Oyunları’nın heyecanını oyunseverlerle paylaşıyor. 2012 Londra Olimpiyat Oyunları’nın resmi oyunu olan “London 2012”, yüksek çözünürlükte grafikleri, farklı dallarda oynayabilme özelliği, oyunculara ülkelerini temsil etme fırsatı vermesiyle benzersiz bir olimpiyat deneyimi yaşatıyor. Playstore’da 99,90 TL’ye oyunseverlerle buluşan “London 2012”, yeni etkinlik ve oyun modlarıyla da dikkat çekiyor.

Spor tarihindeki en önemli anları hafızalara kazıyan Olimpiyat Oyunları, “London 2012” oyunu ile bilgisayarlara taşınıyor. “London 2012”de oyunseverler 35’ten fazla dalda yarışabiliyorlar. Oyun sırasında canlı anlatım heyecanı ikiye katlıyor. Oyunseverler ülkelerini temsil edebiliyor, aldıkları her madalya ile ülkelerini sıralamada daha üstlere çıkarabiliyorlar.

Pek çok etkileyici özelliği bulunan “London 2012”, çevrimiçi olarak da oynanabiliyor. “London 2012”de Olimpiyat Oyunları modu, oyunseverlerin yeteneklerinin gelişmesine yardımcı oluyor. Çoklu oyuncu seçeneği ise oyunculara arkadaşlarına karşı yarışma olanağı sunuyor.

“London 2012”, muhteşem grafikleri ve yepyeni oyun özellikleriyle farklı bir spor oyunu deneyimi yaşatacak.

Ayrıca 12 Ağustos’a kadar 6 ay Tivibu Ev Maxi kampanyasından faydalanan TTNET FİBERNET müşterileri 99,90TL değerindeki bu oyuna ücretsiz ulaşabilecekler.

Detaylı bilgi: http://www.playstore.com/#!/oyun/london-2012

Playstore’da yeni oyunları ve kampanyaları kaçırmamak için Playstore’un resmi Facebook sayfasını (http://www.facebook.com/playstore) takip edebilirsiniz.

www.playstore.com

https://twitter.com/TTNETPlaystore

 

BASIN BÜLTENİ

 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.