-->
Grid 2’nin İlk Videosu, Görselleri ve Detayları

Codemasters’ın yeni yarış oyunu Grid 2’nin yayınlanan teaser videonun sonunda 8 Ağustos’ta yayınlanacağı belirtilen duyuru videosu geldi. ABD, Avrupa ve Asya  olmak üzere üç kıtayı kapsayan Kariyer modunda, Paris, Abu Dhabi, Miami ve California sahili olacağı belirtildi. Multiplayer oynanışa sahip Grid 2’nin tamamen farklı ve kapsamlı oyun bileşeni , “eşsiz” ilerleme sistemi, “derin” özelleştirme seçenekleri […]

08.08.1212 | mrcappola

Codemasters’ın yeni yarış oyunu Grid 2’nin yayınlanan teaser videonun sonunda 8 Ağustos’ta yayınlanacağı belirtilen duyuru videosu geldi.

ABD, Avrupa ve Asya  olmak üzere üç kıtayı kapsayan Kariyer modunda, Paris, Abu Dhabi, Miami ve California sahili olacağı belirtildi. Multiplayer oynanışa sahip Grid 2’nin tamamen farklı ve kapsamlı oyun bileşeni , “eşsiz” ilerleme sistemi, “derin” özelleştirme seçenekleri ve RaceNet ile entegrasyon içerecek şekilde ayarlandığı açıklandı. Geniş bir kariyer modunun olacağı belirtilen oyunda, gerçek fizik kullanan yeni bir TrueFeel Handling Sistemi ile birlikte erişilebilirlik ve simülasyon arasında bir tatlı nokta olacakken, henüz yapılmamış zor ulaşılır bir tutuş sunulacak.

Eurogamer Expo 2012’de oynanabilir olarak yer alacağı açıklanan oyun, PS3,PC ve Xbox 360 için 2013 yılında piyasalarda olacak. Grid 2’nin duyuru videosu ve ilk ekran görüntülerine aşağıdan bakabilirsiniz:

 

 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

 

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.