-->
Devasa Ücretsiz Online Servis “ResidentEvil.net” İçin Tanıtım Videosu

Resident Evil 6, istatistik takip sistemine sahip ResidentEvil.net adlı büyük bir hizmet ile satışa sunulacak. Mercenaries multiplayer modunda gerçek zamanlı bilgilerin sunulacağı sistemde ayrıca bu bilgiler Twitter ve Facebook sayfası üzerinden de paylaşılabilecek. Online arkadaşları görebilmenin de mümkün olacağı sistemde ilerleyiş,kazanılan ödüller, savaşlardaki kazanılan puanlar,kullanılan silahlar,öldürülen düşmanlar gibi bir çok bilgiye erişilebilecek. Ayrıca yarışmalar ve […]

16.08.1212 | ulasufuk

Resident Evil 6, istatistik takip sistemine sahip ResidentEvil.net adlı büyük bir hizmet ile satışa sunulacak.

Mercenaries multiplayer modunda gerçek zamanlı bilgilerin sunulacağı sistemde ayrıca bu bilgiler Twitter ve Facebook sayfası üzerinden de paylaşılabilecek. Online arkadaşları görebilmenin de mümkün olacağı sistemde ilerleyiş,kazanılan ödüller, savaşlardaki kazanılan puanlar,kullanılan silahlar,öldürülen düşmanlar gibi bir çok bilgiye erişilebilecek. Ayrıca yarışmalar ve ödüllü etkinliklerinde düzenleneceği belirtiliyor.

Mobil uygulama versiyonu da olacak RE.net ile ilgili Capcom, bir de tanıtım videosu yayınladı. Yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.