-->
Assassin Creed 3,PS3’e Özel ’60 Dakika Özel Oynanış İçerecek’ (Kutu Tasarımı)

Amazon İngiltere, Assassin’s Creed III’ün PS3’e özel sürümüne ait kutu tasarımı yayınladı.“PS3 Exclusive Edition  Includes 60 minutes of exclusive gameplay” yazılı kapak fotoğrafından da anlaşılacağı üzere oyun bu platforma özel 60 dakikalık oynanış içerecek. Sony, E3’te PS3’e özel Assassin Creed 3 DLC’sinin Ekim ayı sonunda oyunun çıkışıyla birlikte geleceğini zaten doğrulamıştı. Sony aynı zamanda yine E3’te  Assassin Creed […]

07.08.1212 | mrcappola

Amazon İngiltere, Assassin’s Creed III’ün PS3’e özel sürümüne ait kutu tasarımı yayınladı.“PS3 Exclusive Edition  Includes 60 minutes of exclusive gameplay” yazılı kapak fotoğrafından da anlaşılacağı üzere oyun bu platforma özel 60 dakikalık oynanış içerecek.

Sony, E3’te PS3’e özel Assassin Creed 3 DLC’sinin Ekim ayı sonunda oyunun çıkışıyla birlikte geleceğini zaten doğrulamıştı. Sony aynı zamanda yine E3’te  Assassin Creed 3’ün PS3’e özel bundle paketini duyurmuştu. Paket özel bir konsol ve oyunun bir kopyasını içerecek. Bildiğiniz gibi bir Assassin’s Creed oyunu Assassin’s Creed: Liberation’da PS Vita’ya özel geliştiriliyor.

Assassin’s Creed III’ün PS3’e özel sürümüne ait yayınlanan kutu tasarımına aşağıdan bakabilirsiniz:

 

 

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.