-->
Sleeping Dogs’a Just Cause 2 Kıyafetleri

Square Enix, Sleeping Dogs ve Just Cause 2 oyuncuları için sürpriz bir duyuru yaptı. Yapılan duyuruya göre, 17 Ağustos’ta çıkış yapacak Sleeping Dogs’a Just Cause 2  kıyafetleri eklenecek. Just Cause 2’nin kayıt dosyalarını hard disklerinde bulunduran oyuncular, oyundaki Wei Shen’e Just Cause’un Rico’sunun “King of Chaos” Rodriguez kıyafetlerini giydirebilecekler. Oyunun çıkışı ile ücretsiz olarak aktif hale gelecek kıyafetlerle […]

26.07.1212 | mrcappola

Square Enix, Sleeping Dogs ve Just Cause 2 oyuncuları için sürpriz bir duyuru yaptı. Yapılan duyuruya göre, 17 Ağustos’ta çıkış yapacak Sleeping Dogs’a Just Cause 2  kıyafetleri eklenecek.

Just Cause 2’nin kayıt dosyalarını hard disklerinde bulunduran oyuncular, oyundaki Wei Shen’e Just Cause’un Rico’sunun “King of Chaos” Rodriguez kıyafetlerini giydirebilecekler.

Oyunun çıkışı ile ücretsiz olarak aktif hale gelecek kıyafetlerle aynı zamanda Wei Shen’e hijack yapabilmesi için ekstra güç yüklenecek ve düşman araçlarına da çok uzaktan dahi müdahale edebilmesi sağlanacak.

 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

 

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.