-->
Football Manager 2013, Türkçe Dil Desteği İle Çıkacak

En beğenilen menajerlik oyunlarından birisi olan Football Manager için yapımcı Miles Jacobson tarafından sevindirici bir haber geldi. Miles Jacobson, kendi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile yeni Football Manager oyununun Türkçe olarak piyasaya çıkacağını belirtti. Jacobson açıklamasında, “Daha önce oyunun satışlarının belli bir seviyeye ulaşması halinde PC ve Mac versyonuna Türkçe dil desteği ekleyeceğimizi belirtmiştim, nihayetinde […]

17.07.1212 | mrcappola

En beğenilen menajerlik oyunlarından birisi olan Football Manager için yapımcı Miles Jacobson tarafından sevindirici bir haber geldi.

Miles Jacobson, kendi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile yeni Football Manager oyununun Türkçe olarak piyasaya çıkacağını belirtti. Jacobson açıklamasında, “Daha önce oyunun satışlarının belli bir seviyeye ulaşması halinde PC ve Mac versyonuna Türkçe dil desteği ekleyeceğimizi belirtmiştim, nihayetinde hedefimize ulaştık ve Football Manager 2013, Türkçe dil desteği ile çıkacak. Türk halkı, bizi hayal kırıklığına uğratmayın. Orijinal Football Manager 2013’ü alın. Oyunu korsan almayın.” dedi.

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.