Sony ve Gnçtrkcll’den Gençlere Yaz Fırsatı (Güncelleme)

Sony ve gnçtrkcll’den gençlere yaz fırsatı: gnçtrkcll’lilere iki oyun hediyeli PS3™ sadece 799 TL 

Sony ve gnçtrkcll gençlere muhteşem bir fırsat sunuyor. gnçtrkcll’liler, 20 Mayıs – 31 Temmuz 2012 tarihleri arasında 320 GB’lık PlayStation®3’e (PS3™), üstelik iki de süper oyun hediyeli olarak sadece 799 TL’ye sahip oluyor.

(21.05.2012 – İstanbul) – Sony, gnçtrkcll’lileri sevindirecek süper bir yaz kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında, gnçtrkcll’liler, 320 GB’lık PlayStation®3 oyun konsolu ve 1 adet oyundan oluşan pakete ilave olarak God of War 3  veya InFamous 2 oyunlarından birine; 799 TL’lik tavsiye edilen satış fiyatına sahip olabilecekler. Kampanya PlayStation Move paketleri için de geçerli olacak; gnçtrkcll’liler 320 GB’lık oyun konsolunun yanında PS Move kamerasına, bir PS Move hareket kumandasına, bir PS Move oyununa ve God of War 3 veya InFamous 2 oyunundan oluşan pakete de aynı fiyattan sahip olabilecek.

SFR4 yazıp 2222’ye gönder, kampanyadan yararlan

Tüm Sony Center Mağazaları ve anlaşmalı zincir mağazalarda geçerli kampanyadan yararlanabilmek için gnçtrkcll’lilerin yapması gereken tek şey, gnctrkcll kampanya şifresi almak. Bunun için de SFR4 yazıp 2222’ye göndermek ve gelen kampanya şifresini mağazada kasa sorumlusuna iletmek yeterli. Ayrıca gncteklif.com üzerinden ücretsiz kampanya şifresi alınabiliyor. Kampanya 31 Temmuz 2012 tarihine kadar devam ediyor.

Ayrıntılar için: www.gnctrkcll.com

Güncelleme:

Tüm Sony Center Mağazaları ve anlaşmalı zincir mağazalarda geçerli kampanyadan yararlanabilmek için gnçtrkcll’lilerin yapması gereken tek şey, gnçtrkcll kampanya şifresi alıp mağazada kasa sorumlusuna iletmek.

Teknosa mağazalarını tercih eden gnçtrkcll’liler kampanya şifresi almak için SFR4, boşluk, Teknosa yazıp (SFR4 Teknosa) 2278’e kısa mesaj göndererek, D&R mağazalarını tercih edenler ise SFR4, boşluk, DR yazıp (SFR4 DR) 2278’e kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilecek. Diğer satış noktalarından da, SFR4 yazıp 2222’ye kısa mesaj atarak kampanya şifresi almak mümkün. Kampanya 31 Temmuz 2012 tarihine kadar devam ediyor.

Ayrıntılar için: www.gnctrkcll.com

 

*2278 kısa mesaj numarası üzerinden alınan şifreler ücretsizdir.

*2222 kısa mesaj numarası üzerinden kampanya şifre alımı 40 kuruş, kullanımı 60 kuruş olmak üzere toplam 1 TL olarak ücretlendirilir. Tüm kampanya şifreleri tek kullanımlık olup, kullanılmayan şifreler 7 gün sonunda iptal olur.

 

BASIN BÜLTENİ

 

 


Yorum Yazın

Connect with Facebook