Borderlands 2 İçin 2 Koleksiyoncu Sürümü Duyuruldu

2K Games, Gearbox Software tarafından geliştirilen Borderlands 2 için Ultimate Loot Chest Limited Edition ve Deluxe Vault Hunter’s Collector’s Edition isimli iki koleksiyoncu sürümü duyurdu. 2K Games duyurduğu iki sürümü şu şekilde detaylandırdı;

Ultimate Loot Chest Limited Edition paketinde, oyunda eşya bulduğumuz kırmızı sandıların replikası, oyunun bulunacağı özel metal kutu, Oyunda bulunacak bölgelerden Pandora’daki yaratıkların tanıtıldığı bir grafik,4 adet sticker, karakter figürü ve figür için bir kutu,oyunda yer alacak bölgelerden Cloth’un haritası, sanat kitabı, dijital çizgi romanı indirmemiz için kod, 4 tane posta kartı, Sir Hammerlock’un saha notlarının bulunduğu bir kitapçık, Pandora’nın kumaş üzerine haritası ve bir gerçeklik sertifikası bulunacak.

Deluxe Vault Hunter’s Collector’s Edition paketinde ise, karakter figürü,4 adet sticker,sanat kitabı, oyunda yer alacak bölgelerde Pandora’nın haritası, dijital çizgi romanı indirmemiz için kod ve oyun içi dijital içerik bulunacak.

20 Eylül’de PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için çıkış yapacak oyunun koleksiyon versiyonları için yayınlanan tanıtım görsellerine aşağıdan bakabilirsiniz:

 

 


Yorum Yazın

Connect with Facebook