-->
Sly Cooper: Thieves In Time’ın Çıkış Aralığı ve Yeni Görselleri

Sanzaru Games tarafından geliştirilen dördüncü Sly 4 olarak anılan yeni Sly yapımı, Sly Cooper: Thieves In Time’ın yeni ekran görüntüleri yayınlandı ve çıkış aralığı verildi. Playstation 3’e özel olarak geliştirilen oyunun, bu sonbahar aylarında çıkış yapacağı açıklanırken, üçüncü oyun olan Sly 3: Honor Among Thieves’in devamı niteliğinde olan oyunda Sly, Bentley ve Murray zamanda dolaşacak […]

03.03.1212 | mrcappola

Sanzaru Games tarafından geliştirilen dördüncü Sly 4 olarak anılan yeni Sly yapımı, Sly Cooper: Thieves In Time’ın yeni ekran görüntüleri yayınlandı ve çıkış aralığı verildi.

Playstation 3’e özel olarak geliştirilen oyunun, bu sonbahar aylarında çıkış yapacağı açıklanırken, üçüncü oyun olan Sly 3: Honor Among Thieves’in devamı niteliğinde olan oyunda Sly, Bentley ve Murray zamanda dolaşacak ve Sly’ın atalarıyla buluşacaklar.

Bu arada,Sly Cooper,Murray,El Jefe,Rioichi Cooper,Bentley,The Collector, Sir Galleth of the Knights of the Cooper-Order,Carmelita ve Dimitri karakterlerinin oyunda bulunacağı kesinleşti.

Yeni ekran görüntülerine aşağıdan bakabilirsiniz:

 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Popüler Haberler


Ekibimin rejiminin yanı sıra, F12020 oyuncularının seveceği


Dünyanın lider oyun ve mobilya markaları, oyuncuların hayalindeki benzersiz oyun ortamlarını yaratmaya hazırlanıyor


Yeni Tracer çizgi roman serisi London Calling’in yayınlanmasıyla


Dünyanın en çok satan oyuncu mouse’u Logitech G502 HERO, profesyonel esporculara yüksek hız ve performans vadediyor.