-->
Rob Cooper: “Seriye Assassin’s Creed III İle Katılmak En Doğru Zaman”

30 Ekim’de Xbox 360, PlayStation 3 ve PC için çıkış yapacak Assassin’s Creed III için Ubisoft İngiltere yönetici direktörü Rob Cooper yeni açıklamalarda bulundu. Rob Cooper’ın yaptığı açıklamalara göre Assassin’s Creed serisini hiç görmemiş oyuncular Assassin’s Creed III’e dahil olabilecekler. Devamında da, seriye katılmak için en doğru zaman olduğunu ve Ubisoft’un bu oyunla beraber bir […]

09.03.1212 | mrcappola

30 Ekim’de Xbox 360, PlayStation 3 ve PC için çıkış yapacak Assassin’s Creed III için Ubisoft İngiltere yönetici direktörü Rob Cooper yeni açıklamalarda bulundu.

Rob Cooper’ın yaptığı açıklamalara göre Assassin’s Creed serisini hiç görmemiş oyuncular Assassin’s Creed III’e dahil olabilecekler. Devamında da, seriye katılmak için en doğru zaman olduğunu ve Ubisoft’un bu oyunla beraber bir çok oyuncuyu Assassin’s Creed evrenine dahil edeceğini belirtti.

Rob Cooper ,iddialı açıklamalarına yeni Assassin’s Creed oyununun Ubisoft tarihinin en büyük açılışına sahip oyunu olacağını ve yüksek satışlar elde edeceğini söyleyerek noktaladı.

Popüler Haberler


NVIDIA, en yeni GeForce Game Ready sürücüsü ile gişe rekorları kıran oyunlardan


Monster Notebook’un ilk Avrupa mağazası Almanya’nın başkenti Berlin’de açıldı


Türkiye, Project Cars 2 ile dünyanın dört bir yanındaki yarış ve oyun tutkunlarını


Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet