-->
İlk Max Payne iOS’a Geliyor

Rockstar, ilk Max Payne’i iOS’a platformları için çıkaracağını onayladı. Uzun zamandır iOS’a çıkacağına dair söylentilerin dolaştığı oyun için cevap, her hafta hayranların sorularını yanıtlayan Rockstar Games yetkililerinden geldi. Hayranların ‘Max Payne’in iOS sürümü için yeni bir gelişme var mı?’ sorusuna Rockstar Games yetkilileri ‘Evet’ yanıtı gelmiş.Devamında da GTA III 10th Anniversary Edition’ın çıkışından sonra orjinal […]

01.03.1212 | mrcappola

Rockstar, ilk Max Payne’i iOS’a platformları için çıkaracağını onayladı. Uzun zamandır iOS’a çıkacağına dair söylentilerin dolaştığı oyun için cevap, her hafta hayranların sorularını yanıtlayan Rockstar Games yetkililerinden geldi.

Hayranların ‘Max Payne’in iOS sürümü için yeni bir gelişme var mı?’ sorusuna Rockstar Games yetkilileri ‘Evet’ yanıtı gelmiş.Devamında da GTA III 10th Anniversary Edition’ın çıkışından sonra orjinal Max Payne’i mobil platformlarına çıkarmayı düşündüklerini ve önümüzdeki zamanlarda resmi olarak duyurulacağını,bunun yanı sıra çıkış tarihi ile ilgili bilgilendirmeyi de yapacaklarını belirtmiş.

Popüler Haberler


Dünyanın lider oyun ve mobilya markaları, oyuncuların hayalindeki benzersiz oyun ortamlarını yaratmaya hazırlanıyor


Yeni Tracer çizgi roman serisi London Calling’in yayınlanmasıyla


Dünyanın en çok satan oyuncu mouse’u Logitech G502 HERO, profesyonel esporculara yüksek hız ve performans vadediyor.


Riot Games ve lider ses markası Bose, yeni bir ortaklık hayata geçirdi.