-->
EA’den Medal Of Honor Warfighter İle Manşetlerin Arkasına Geçin ve Günümüzün En Büyük Tehditleriyle Savaşın

Denizaşırı Operasyonlarda Görev Alan Tier 1 Operator Askerleri Tarafından Yazılan, Gerçek Olaylardan Esinlenilen Tek Kişilik Görevler, Çokluoyuncu Oyununda Yeni Uluslararası Tier 1 Operator Askerleri Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) stüdyosu olan Danger Close™ Games bugün Medal of Honor™ Warfighter’ın 23 Ekim 2012’de piyasaya çıkacağını duyurdu. Oyun seriyi II. Dünya Savaşından çıkarıp Afganistan’a götürerek U.S. Tier […]

07.03.1212 | mrcappola

Denizaşırı Operasyonlarda Görev Alan Tier 1 Operator Askerleri Tarafından Yazılan, Gerçek Olaylardan Esinlenilen Tek Kişilik Görevler, Çokluoyuncu Oyununda Yeni Uluslararası Tier 1 Operator Askerleri

Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) stüdyosu olan Danger Close™ Games bugün Medal of Honor™ Warfighter’ın 23 Ekim 2012’de piyasaya çıkacağını duyurdu. Oyun seriyi II. Dünya Savaşından çıkarıp Afganistan’a götürerek U.S. Tier 1 Operator askerlerini tanıtan 2010 Medal of Honor’ın izinden gidiyor. Medal of Honor Warfighter Afganistan’ın da ötesine geçiyor ve savaşı gerçek dünya olaylarından esinlenilen görevlere düşmana taşıyor. Filipinlerde rehineleri kurtarmaktan, Somali denizlerindeki korsan tehdidini ortadan kaldırmaya kadar pek çok görev içeren oyun, günümüzün küresel terör tehdidine yakından bakıyor. Denizaşırı operasyonlarda görev alan U.S. Tier 1 Operator askerleri tarafından yazılan Medal of Honor Warfighter oyunculara dünyanın bu tecrübeli ve disiplinli savaşçılarının rolüne bürünerek agresif, karanlık ve gerçekçi bir savaş tecrübesi yaşama fırsatı verecek.

Medal of Honor Warfighter uzun yıllar dışarıda görev yaptıktan sonra evine döndüğünde ailesini dağılmış halde bulan U.S. Tier 1 Operator askeri “Preacher”’ın hikayesini anlatıyor. Parçaları toplamaya ve evliliğinden geriye kalanları kurtarmaya çalışan Preacher aslında kimin için savaştığını hatırlıyor: ‘Ailesi’ Ancak PETN ismiyle bilinen son derece öldürücü bir patlatıcı sivilleri hedef alınca Preacher’ın iki dünyası da iç içe geçiyor. Preacher ve takım arkadaşları en iyi yaptıkları iş olan ‘sorunu çözmek’ için görevlendiriliyorlar.

En yeni haber manşetlerinden, filmlerden en çok satan kitaplardan,  herkes Özel Operasyon Birimlerinden ve özgürlüğümüz için savaşan askerlerinden bahsettiklerini belirten Medal of Honor Baş Yapımcısı Greg Goodrich, “Medal of Honor Warfighter bu askerlere kardeşlik, aile ve savaş hakkındaki kendi kişisel hikayelerini anlatma şansı veriyor. Tier 1 Operator askerleri Amerikaya özgü değil. Bu yıl biz de küreselleşiyor ve çokluoyuncu oyununda uluslararası Tier 1 birimlerini sunarak oyuncuları dünyanın en sıcak bölgelerine götürüyoruz. Bu savaşçıları evlerindeki ve dışarıdaki yaşamlarına gerçekçi bir bakış açısıyla yaklaşarak, saygıyla onurlandırıyoruz” diye konuştu.

Çokluoyuncu modlarında dünyanın dört bir yanından oyuncular savaş alanlarında ülkelerinin Tier 1 Operator askerlerini temsil edebilecekler. Oyunda Avustralya SASR, Brit SAS, Alman KSK ve Polonyalı GROM gibi 12 farklı Tier 1 Operator ekibi yer alacak. Medal of Honor Warfighter’da seride ilk kez çok uluslu Tier 1 “maviye karşı mavi” takım oyunu sayesinde dünyanın en iyi savaşçıları ile online rekabet için kafa kafaya savaşabileceksiniz.

Frostbite™ 2 oyun motorununu üstün gücünü kullanan Medal of Honor Warfighter, Los Angeles, Kaliforniya’da bulunan Danger Close Games tarafından geliştiriliyor. Medal of Honor Warfighter, 2010 yılındaki platinyum satış değerlerine ulaşan geliştirme ekibinin de dönüşü anlamına geliyor. DICE, Treyarch ve diğer ödüllü oyun stüdyolarından gelen sektörün tecrübeli isimlerinden oluşan ekip tek bir vizyonun ardında birleşiyor – günümüz askerlerine gerçekçi, saygılı ve onurlu bir yaklaşım, gerçek duygular, gerçek tehditler ve tüm bunların olağanüstü doğasını vurgulamak üzere tasarlanan bir oyun.

Medal of Honor Warfighter Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi, PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi ve PC için tüm dünyada 23 Ekim 2012 tarihinde piyasada olacak. Medal of Honor Warfighter hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen  www.facebook.com/aralgame adresini kullanabilir veya www.twitter.com/aralgame Twitter adresini takip edebilirsiniz.

 

BASIN BÜLTENİ

 


 
 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.