-->
Dragon’s Dogma’nın Demosundan Detaylar

Capcom’un Xbox 360 ve PS3 platformları için geliştirilen açık dünya oyunu Dragon’s Dogma’nın onaylanan demosunun detayları ortaya çıktı. 25 Mayıs’ta çıkış yapacak oyunun PSN ve Xbox Live’a gelecek demosunun tarihi henüz kesinlik kazanmazken, demo iki bölümden oluşacak ve iki karakteri yönetebileceğiz. Bir bölümünde ana senaryonun giriş kısmını oynarken, ve yer altı tünellerinde bir Chimera’ya karşı “Fighter” […]

02.03.1212 | ulasufuk

Capcom’un Xbox 360 ve PS3 platformları için geliştirilen açık dünya oyunu Dragon’s Dogma’nın onaylanan demosunun detayları ortaya çıktı.

25 Mayıs’ta çıkış yapacak oyunun PSN ve Xbox Live’a gelecek demosunun tarihi henüz kesinlik kazanmazken, demo iki bölümden oluşacak ve iki karakteri yönetebileceğiz.

Bir bölümünde ana senaryonun giriş kısmını oynarken, ve yer altı tünellerinde bir Chimera’ya karşı “Fighter” sınıfından bir dövüşçüyü kontrol edecekken,ikinci bölümde ise ovada bir Griffon’a karşı “Striker” sınıfından bir karakteri yöneteceğiz.

Ayrıca demoda, kişiselleştirme seçeneğiyle kendi karakterimizi yaratabilecek ve bu karakteri de tam sürüme aktarabileceğiz.Demonun diğer önemli bir özelliği de oyundan bir parça olmaması, oyun öncesinde hikayeye bağ kurulan bir yan hikaye olması.

Popüler Haberler


Savaş Alanında Üstünlüğü Göstermek İsteyen Savaşçılar İçin Dünya Çapında Ön Kayıt Başladı


Dünyaca ünlü K-pop yıldızları, yeni albümlerinin tanıtımı için dünyanın en popüler mobil oyunuyla özel bir projeye imza attı. Geçtiğimiz hafta PUBG MOBILE resmi sosyal medya hesaplarında dünyaca ünlü K-Pop grubu BLACKPINK’le yapılan ortaklığın duyurusu büyük bir ilgi çekti. PUBG MOBILE bu iş birliğiyle birlikte dünyanın dört bir yanındaki Blink’leri de heyecanlandırmış oldu. Bu özel projede […]


12-13 Aralık tarihlerinde dünyanın en iyi sekiz Hearthstone oyuncusu,


PUBG Sezon 8 sona yaklaşırken Güncelleme 8.3 konsolda ve Stadia sunucularındaki yerini aldı.