-->
David Cage: “PS3 İle Yapılacak Daha Çok Büyük Projeler Var”

Quantic Dream, Game Developers Conference’da gösterdiği bir hayli ilgi gören Kara isimli teknoloji videosundan sonra dikkatleri üzerine topladı. Konuyla ilgili  IGN’e konuşan firmanın önemli ismi David Cage,”Kara’yı neden yaptınız?” şeklinde gelen soruya “Risk almak ve yeni mücadeleler içerisine girmek istedik” şeklinde yanıt verdi. Kara teknoloji videosunda kullandıkları teknolojinin bir sene öncesi halinden alındığını belirtirken, yeni […]

09.03.1212 | mrcappola

Quantic Dream, Game Developers Conference’da gösterdiği bir hayli ilgi gören Kara isimli teknoloji videosundan sonra dikkatleri üzerine topladı.

Konuyla ilgili  IGN’e konuşan firmanın önemli ismi David Cage,”Kara’yı neden yaptınız?” şeklinde gelen soruya “Risk almak ve yeni mücadeleler içerisine girmek istedik” şeklinde yanıt verdi.

Kara teknoloji videosunda kullandıkları teknolojinin bir sene öncesi halinden alındığını belirtirken, yeni nesil hakkındaki düşünceleri ile ilgili soruya ise şu yanıtı verdi: “Sony’e özel olarak çalıştığımızı belirterek, Heavy Rain’deki yapım sürecimize baktığımda, donanımsal olarak aslında hiçbirşey yapmadığımızı görüyorum.Daha PS3 ile yapılacak çok büyük projeler var.”

Popüler Haberler


NVIDIA, en yeni GeForce Game Ready sürücüsü ile gişe rekorları kıran oyunlardan


Monster Notebook’un ilk Avrupa mağazası Almanya’nın başkenti Berlin’de açıldı


Türkiye, Project Cars 2 ile dünyanın dört bir yanındaki yarış ve oyun tutkunlarını


Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet