-->
Darksiders II’nin Kutu Tasarımını Belirlemek Sizin Elinizde!

Vigil Games ve THQ ortak yapımı PC, PS3 ve Xbox 360 için 29 Haziran’da piyasalarda olacak Darksiders II için Facebook üzerinden bir anket başlatıldı. Bu anket ne ile mi ilgili? Darksiders II’nin koleksiyon paketlerinin kutu tasarımları için düzenlenen bir anket. Kullanıcıların oylamasına sunulan 3 tasarımdan birine oy verilecek ankete  buradan katılabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız oylama ile birlikte oyunun yapımcıları […]

08.03.1212 | ulasufuk

Vigil Games ve THQ ortak yapımı PC, PS3 ve Xbox 360 için 29 Haziran’da piyasalarda olacak Darksiders II için Facebook üzerinden bir anket başlatıldı.

Bu anket ne ile mi ilgili? Darksiders II’nin koleksiyon paketlerinin kutu tasarımları için düzenlenen bir anket. Kullanıcıların oylamasına sunulan 3 tasarımdan birine oy verilecek ankete  buradan katılabilirsiniz.

Ayrıca katıldığınız oylama ile birlikte oyunun yapımcıları tarafından imzalanmış Darksiders II Collectors Edition kazanma şansına sahip olacaksınız.

İşte Darksiders II için sunulan tasarımlar:

 

 

 

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun