-->
Battlefield 3’e Üç Yeni İçerik Paketi Geliyor!

DICE, Battlefield 3 için Close Quarters , Armored Kill , End Game isimli üç yeni içerik paketi duyurdu. Close Quarters paketinde, yakın mesafeli çatışmalar yani yeni gelecek haritalarda daha dar mekanlar yer alacak.Bunun yanı sıra yeni silahlar,künyeler ve Assigment görevlerinin de oyuna ekleneceği paket Haziran ayı içinde çıkacak. Bir diğer paket olan Armored Kill’de, oyuna […]

08.03.1212 | ulasufuk

DICE, Battlefield 3 için Close Quarters , Armored Kill , End Game isimli üç yeni içerik paketi duyurdu.

Close Quarters paketinde, yakın mesafeli çatışmalar yani yeni gelecek haritalarda daha dar mekanlar yer alacak.Bunun yanı sıra yeni silahlar,künyeler ve Assigment görevlerinin de oyuna ekleneceği paket Haziran ayı içinde çıkacak.

Bir diğer paket olan Armored Kill’de, oyuna tank gibi araçlarla birlikte ATV araçları eklenecek. Ayrıca Battlefield tarihinin en büyük haritasına sahip olacak bu pakette sonbahar aylarında çıkış yapacak.

Son olarak End Game paketinin içeriği ile ilgili bir açıklama yapılmazken, bu içerikle de oyuna bir çok yenilik ekleneceği muhtemel.Çıkış tarihi olarak kış aylarının gösterildiği bu içerik ve tüm bu içerikler öncelikli olarak PS3 platformuna gelecek.

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun