-->
Aero Fighters 3 Kopyası Tam 30.000 Dolara Satıldı

Daha önce hiç Amerika’ya çıkmayan fakat Amerika için 3 kopyasının bulunduğu bilinen Aero Fighters 3 adlı Neo Geo oyunu tam 30,000 dolardan alıcı buldu. Amerika için bu 3 kopya ise satışa çıkmayan sadece tester versiyonlar olarak kabul ediliyor.Fakat Neo Geo oyun koleksiyoncularından Michael DiCioccio, bu kopyaların varlığını öğrenmiş ve eski SNK USA çalışanından bu oyunu tam 30,000 dolara satın almış.  Neo Geo oyun koleksiyoncularından […]

01.03.1212 | mrcappola

Daha önce hiç Amerika’ya çıkmayan fakat Amerika için 3 kopyasının bulunduğu bilinen Aero Fighters 3 adlı Neo Geo oyunu tam 30,000 dolardan alıcı buldu.

Amerika için bu 3 kopya ise satışa çıkmayan sadece tester versiyonlar olarak kabul ediliyor.Fakat Neo Geo oyun koleksiyoncularından Michael DiCioccio, bu kopyaların varlığını öğrenmiş ve eski SNK USA çalışanından bu oyunu tam 30,000 dolara satın almış. 

Neo Geo oyun koleksiyoncularından Michael DiCioccio’nun sahip olduğu 16 yıldır depoda saklanan Aero Fighters 3 kopyasının görseline yukarıdan bakabilirsiniz.

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.