-->
2K Czech,Grand Theft Auto V ve Mafia III Üzerinde Çalışıyor!

2K Czech geliştirici stüdyonun çalışanlarından birinin VG247’ye yaptığı açıklamaya göre, stüdyo şu sıralar Mafia III ve GTA V üzerinde sıkı bir çalışma içerisindeymiş. Stüdyo çalışanı 2K Czech’in neredeyse 1 yıldır Grand Theft Auto V üzerinde çalıştığını belirtirken, ara sahneler,sinematikler,genel oynanış özellikleri gibi pek çok konuda Rockstar’a katkıda bulunduklarını belirtmiş. Yine stüdyonun ünlü serisi Mafia’nın yeni oyunu […]

07.03.1212 | mrcappola

2K Czech geliştirici stüdyonun çalışanlarından birinin VG247’ye yaptığı açıklamaya göre, stüdyo şu sıralar Mafia III ve GTA V üzerinde sıkı bir çalışma içerisindeymiş.

Stüdyo çalışanı 2K Czech’in neredeyse 1 yıldır Grand Theft Auto V üzerinde çalıştığını belirtirken, ara sahneler,sinematikler,genel oynanış özellikleri gibi pek çok konuda Rockstar’a katkıda bulunduklarını belirtmiş.

Yine stüdyonun ünlü serisi Mafia’nın yeni oyunu Mafia III’ün de yolda olduğunu belirten stüdyo çalışanı, herhangi bir tarih veya platform adı vermezken, Microsoft’un yeni nesil konsolu ile ilgili de önemli bir açıklamada bulunmuş ve Microsoft’un Durango kod adlı yeni nesil konsolunu Londra’daki konferansta gördüğünü belirtmiş.

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.