-->
Yeni Xbox Konsolunun Kod Adı ‘Durango’

Yeni nesil konsollar ile ilgili söylentiler devam ederken, Kotaku sitesi sağlam kaynaklardan aldığı bir bilgi doğrultusunda yeni Xbox konsolunun kod adını açıkladı. Kotaku sitesinin birden fazla kaynaktan doğruladığı hatta Microsoft’a yakın kaynaklardan edindiği bilgiye göre Xbox konsolunun kod adı Durango’ymuş. Durango, Meksika’nın özğürlüğü temsil eden 31 eyaletinden bir tanesinin ismi. Bu sadece bir kod ismi, […]

17.02.1212 | ulasufuk

Yeni nesil konsollar ile ilgili söylentiler devam ederken, Kotaku sitesi sağlam kaynaklardan aldığı bir bilgi doğrultusunda yeni Xbox konsolunun kod adını açıkladı.

Kotaku sitesinin birden fazla kaynaktan doğruladığı hatta Microsoft’a yakın kaynaklardan edindiği bilgiye göre Xbox konsolunun kod adı Durango’ymuş. Durango, Meksika’nın özğürlüğü temsil eden 31 eyaletinden bir tanesinin ismi.

Bu sadece bir kod ismi, yeni Xbox’ın tam adı değil.Tıpkı Microsoft Kinect’in ilk olarak Project Natal, Dreamcast’in ilk olarak Katana, GameCube’un ilk olarak Dolphin ve Wii’nin de ilk olarak Revolution kod adlarıyla karşılaştığımız gibi.

Popüler Haberler


Dünyanın lider oyun ve mobilya markaları, oyuncuların hayalindeki benzersiz oyun ortamlarını yaratmaya hazırlanıyor


Yeni Tracer çizgi roman serisi London Calling’in yayınlanmasıyla


Dünyanın en çok satan oyuncu mouse’u Logitech G502 HERO, profesyonel esporculara yüksek hız ve performans vadediyor.


Riot Games ve lider ses markası Bose, yeni bir ortaklık hayata geçirdi.