-->
Yeni Transformers, PC’ye Gelmeyecek

High Moon Studios tarafından geliştirilip, Activision tarafından dağıtımı üstlenilen Transformers: Fall of Cybertron’un PC’lere gelmeyeceği açıklandı. High Moon Studios’un yaptığı açıklamaya göre Transformers: Fall of Cybertron’un PC sürümü ekibin uzmanlık alanı dışında bir platformmuş.Yine oyunun yönetmeni Matt Tieger’da konuyla ilgili olarak ‘Bir tane odak noktası olması daha doğru olacak,PC’ye oyun çıkarmanın çok zor değil fakat […]

17.02.1212 | mrcappola

High Moon Studios tarafından geliştirilip, Activision tarafından dağıtımı üstlenilen Transformers: Fall of Cybertron’un PC’lere gelmeyeceği açıklandı.

High Moon Studios’un yaptığı açıklamaya göre Transformers: Fall of Cybertron’un PC sürümü ekibin uzmanlık alanı dışında bir platformmuş.Yine oyunun yönetmeni Matt Tieger’da konuyla ilgili olarak ‘Bir tane odak noktası olması daha doğru olacak,PC’ye oyun çıkarmanın çok zor değil fakat gerçekten farklı,daha açık olarakta söylemem gerekirse uzmanlık alanımızın dışında’ açıklamasında bulundu.

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun