-->
Uncharted 3’e En İyi Senaryo Ödülü

Naughty Dog tarafından geliştirilen geçtiğimiz yıl Kasım ayında çıkış yapan ve 2011’e damgasını vuran daha önce bir çok ödüle layık görülen Uncharted 3’e bir ödülde senaryo kısmından geldi. The Writers Guild of America’da yazarların toplandığı platformda oyun dalında en iyi senaryo ödülü Uncharted 3: Drake’s Deception‘a verildi. Uncharted 3’ün bu daldaki rakipleri arasında ise Batman: Arkham City […]

20.02.1212 | ulasufuk

Naughty Dog tarafından geliştirilen geçtiğimiz yıl Kasım ayında çıkış yapan ve 2011’e damgasını vuran daha önce bir çok ödüle layık görülen Uncharted 3’e bir ödülde senaryo kısmından geldi.

The Writers Guild of America’da yazarların toplandığı platformda oyun dalında en iyi senaryo ödülü Uncharted 3: Drake’s Deception‘a verildi. Uncharted 3’ün bu daldaki rakipleri arasında ise Batman: Arkham City ve Assassin’s Creed: Revelations da yer alıyordu.Geçtiğimiz yıl bu dalda ödül alan oyun da Assassin’s Creed: Brotherhood olmuştu.

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun