-->
Ultimate Marvel vs. Capcom® 3 Playstation®Vita Sistemi İçin Piyasada

Dünyanın önde gelen video oyun geliştirici ve yayıncılarından Capcom® bugün Ultimate Marvel vs. Capcom™ 3’ün PlayStation®Vita sistemi için piyasaya çıktığını duyurdu. Oyundaki tüm modlara ek olarak PS Vita sistemi için özel olarak tasarlanan yeni özellikler de içeren bu yeni versiyon sayesinde gücünüzü istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kanıtlayabileceksiniz. Online ve offline oynayış için sunulan Heroes & […]

22.02.1212 | ulasufuk

Dünyanın önde gelen video oyun geliştirici ve yayıncılarından Capcom® bugün Ultimate Marvel vs. Capcom™ 3ün PlayStation®Vita sistemi için piyasaya çıktığını duyurdu. Oyundaki tüm modlara ek olarak PS Vita sistemi için özel olarak tasarlanan yeni özellikler de içeren bu yeni versiyon sayesinde gücünüzü istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kanıtlayabileceksiniz. Online ve offline oynayış için sunulan Heroes & Heralds modu da bugünden itibaren sistem için ücretsiz güncelleme ile indirilebilecek.

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 bu destansı karşılaşma ile dövüşleri yepyeni bir seviyeye taşıyor. Marvel ve Capcom evrenlerinden yeni ikonik isimlerle 48 karaktere (DLC ile 50) ev sahipliği yapan Ultimate Marvel vs. Capcom 3 yenilenen dövüş sistemi, sekiz yeni aşama ve yeni modlarla Capcom’un dövüş oyunlarındaki şanını sürdürüyor.

Ultimate Marvel vs. Capcom 3’ün PS Vita versiyonunda sisteme özel yeni özellikler de bulunuyor. Oyuncular ister lokal olarak, ister wi-fi üzerinden yeni dokunmatik ekran kontrollerini kullanarak heyecan dolu online maçlara katılabilecekler. İzleyici Modu ve Tekrar işlevi sayesinde oyuncular wi-fi üzerinden maç izleyip paylaşabilecek, Tekrar analisti ile yetenekleri geliştirmek için kullanabilecekleri tekrar verilerini indirebilecekler. PS Vita sisteminin NEAR özelliği, arkadaşlarla takas yoluyla elde edilebilecek tüm karakterler için özel Altın renk seçeneği de sunacak. Oyunun PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi versiyonuna sahip olan oyuncular konsoldan satın alacakları DLC’yi paylaşabilecek ve PS Vita sistemini oyunun PS3™ versiyonunu oynamak için “Kumanda” olarak kullanabilecekler. Son olarak da konsol DLC’si olan Heroes & Heralds ücretsiz güncelleme ile indirilebilecek.

###

Marvel Entertainment Hakkında

The Walt Disney Company’nin sahibi olduğu Marvel Entertainment, LLC dünyanın en büyük karakter-bazlı eğlence firmalarından biridir ve yetmiş yıldan beri çeşitli medya organlarında yer almış 8,000’in üzerinde karakterden oluşan bir kütüphaneye sahiptir. Marvel karakter serilerini eğlence, lisans ve yayın dallarında kullanmaktadır. Daha fazla bilgi için www.marvel.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

BASIN BÜLTENİ

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.