-->
The Last of Us’ın İlk Oyun İçi Ekran Görüntüleri

Naughty Dog tarafından PS3’e özel olarak geliştirilen The Last of Us’ın Game Informer dergisi tarafından ilk oyun içi ekran görüntüleri yayınlandı. PlayStation 3 exclusive ve Naughty Dog’un hayatta kalma oyunu The Last of Us’da Joel ve Ellie kıyamet sonrası yeni dünyada hayatta kalmak için savaşıyorlar. Oyun,  kısmen ABD’nin Pittsburgh kentinde geçiyor.Hatta silah ve dövüş öğelerine de sahip olan The Last of Us’ın […]

03.02.1212 | mrcappola

Naughty Dog tarafından PS3’e özel olarak geliştirilen The Last of Us’ın Game Informer dergisi tarafından ilk oyun içi ekran görüntüleri yayınlandı.

PlayStation 3 exclusive ve Naughty Dog’un hayatta kalma oyunu The Last of Us’da Joel ve Ellie kıyamet sonrası yeni dünyada hayatta kalmak için savaşıyorlar. Oyun,  kısmen ABD’nin Pittsburgh kentinde geçiyor.Hatta silah ve dövüş öğelerine de sahip olan The Last of Us’ın ekran görüntülerinin ikincisinde Joel Pittsburgh köprüsünü işaret ediyor.

Dilerseniz şimdi fazla söze gerek bırakmayan bizleri daha da heyecanlandırmaya yetecek cinsten olan harika görsellere bakalım:

 

 

 

Popüler Haberler


NVIDIA, en yeni GeForce Game Ready sürücüsü ile gişe rekorları kıran oyunlardan


Monster Notebook’un ilk Avrupa mağazası Almanya’nın başkenti Berlin’de açıldı


Türkiye, Project Cars 2 ile dünyanın dört bir yanındaki yarış ve oyun tutkunlarını


Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet