-->
Steam’de Ücretsiz Modern Warfare 3 Fırsatı

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran Infinity Ward ve Sledgehammer tarafından geliştirilen FPS oyunu Call of Duty: Modern Warfare 3, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olacak. Ücretsiz hafta sonu fırsatlarıyla kullanıcılarına oyunları deneme şansı sunan Steam, bu hafta sonu da Modern Warfare 3’ü konuk ediyor.Perşembe akşamından itibaren başlayacak etkinlik için vakit kaybetmek istemiyorsanız, ön yüklemeleri şimdiden yapabilir, […]

16.02.1212 | mrcappola

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran Infinity Ward ve Sledgehammer tarafından geliştirilen FPS oyunu Call of Duty: Modern Warfare 3, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olacak.

Ücretsiz hafta sonu fırsatlarıyla kullanıcılarına oyunları deneme şansı sunan Steam, bu hafta sonu da Modern Warfare 3’ü konuk ediyor.Perşembe akşamından itibaren başlayacak etkinlik için vakit kaybetmek istemiyorsanız, ön yüklemeleri şimdiden yapabilir, oyunun kurulum dosyalarını buradan indirebilirsiniz.

Oyunun multiplayer kısmını kapsayan Call of Duty: Modern Warfare 3 kampanyasını bekleyenlerdenseniz,16 Şubat akşamından itibaren gözünüz Steam’de olsun.

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun