-->
Star Wars: The Old Republic Pasifik’e Açılıyor!

Bioware tarafından geliştirilen MMO oyunlarından Star Wars: Old Republic, Mart ayından itibaren Avustralya, Hong Kong, Yeni Zelanda ve Singapur’da aktif olacak. Pasifik bölgesinde 1 Mart’ta piyasaya sunulacak oyunun Avustralya’da olacağı belirtilen özel sunucuları da aynı tarihte açılacak.Bu bölgede yaşayan insanlar daha önce oyuna sahip olmuşlarsa 28 Şubat tarihinden önce başvurarak ücretsiz olarak karakterlerini Pasifik Asya […]

15.02.1212 | ulasufuk

Bioware tarafından geliştirilen MMO oyunlarından Star Wars: Old Republic, Mart ayından itibaren Avustralya, Hong Kong, Yeni Zelanda ve Singapur’da aktif olacak.

Pasifik bölgesinde 1 Mart’ta piyasaya sunulacak oyunun Avustralya’da olacağı belirtilen özel sunucuları da aynı tarihte açılacak.Bu bölgede yaşayan insanlar daha önce oyuna sahip olmuşlarsa 28 Şubat tarihinden önce başvurarak ücretsiz olarak karakterlerini Pasifik Asya sunucularına aktarabilecekler.

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun