-->
Star Wars Old Republic Türkiye Lansmanı Yapıldı

Göz alıcı bir Star Wars evrenine hoş geldiniz! Star Wars The Old Republic oyununun Türkiye Lansmanı yüzlerce hayranının katılımı ile gerçekleşti Dünyada yüzbinlerce hayranı olan, en çok oynanılan oyunların başında gösterilen Star Wars, Türk hayranları için daha önce benzerine rastlanmamış bir etkinliğe imza attı. Aral, D&R, 501. Lejyon ve Asi Lejyonu işbirliği ile Pazar günü […]

13.02.1212 | ulasufuk

Göz alıcı bir Star Wars evrenine hoş geldiniz! Star Wars The Old Republic oyununun Türkiye Lansmanı yüzlerce hayranının katılımı ile gerçekleşti


Dünyada yüzbinlerce hayranı olan, en çok oynanılan oyunların başında gösterilen Star Wars, Türk hayranları için daha önce benzerine rastlanmamış bir etkinliğe imza attı. Aral, D&R, 501. Lejyon ve Asi Lejyonu işbirliği ile Pazar günü İstinye Park D&R’da düzenlenen Star Wars The Old Republic Türkiye Lansmanı, oyunseverlerin yoğun katılımı ile gerçekleşti. En sevdikleri Star Wars karakterlerini yakından görmek için mağazaya akın eden yüzlerce Star Wars hayranı, oyunlarını imzalatmak ve fotoğraf çektirebilmek için birbirleri ile kıyasıya yarıştı.

12 Şubat Pazar günü 14.00-18.00 saatleri arasında D&R İstinye Park’ta yapılan lansman, Lucasfilm resmi fan topluluğu Lejyon 501 ve Asi Lejyonu üyelerinin Star Wars hayranları için hazırladığı çok özel gösteriye sahne oldu. Tüm dünyada benzeri etkinliklerle adını duyuran 501. Lejyon ve Asi Lejyonu üyelerinin hazırladığı ve etkileyici sahnelerin canlandırıldığı etkinlik, tüm Star Wars fanlarına açık olarak gerçekleştirildi. Türkiye’de daha önce bir benzerine rastlanmamış etkinlikte; oyunseverler Darth Vader ile fotoğraf çektirmenin, Obi-Wan Kenobi’ye Star Wars The Old Republic poster ve oyun imzalatmanın heyecanını yaşadılar.

Yüzlerce oyunun satıldığı Star Wars The Old Republic Türkiye Lansmanında, yediden yetmişe çok sayıda Star Wars hayranı Force FX Işın kılıçlarına da büyük ilgi gösterdi. Türkiye Lansmanı için D&R’ın kapısını çalan Darth Vader, Obi Wan Kenobi ve Boba Fett hayranlarına unutulmaz bir Star Wars deneyimi yaşattı.

 

 

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.