-->
Skyrim’den Yeniliklerle Dolu Game Jam Etkinliği

DICE 2012 adlı oyun endüstrisi konferansında Skyrim’in kreatif direktörü Todd Howard yaptığı açılış konuşmasında ekibiyle birlikte oyunlarla ilgili buldukları fikirleri paylaşırken, şirket içerisinde yaptıkları bir etkinliği de video ile birlikte sundu. Game Jam ismindeki bu etkinlikte Bethesda, çalışanlarından Skyrim’e eklenebilecek yeni fikir bulmalarını istemiş. Howard,tüm firma dahilinde gerçekleşen yaratıcılık seanslarında ortaya çıkan bu fikirlerin sadece […]

10.02.1212 | mrcappola

DICE 2012 adlı oyun endüstrisi konferansında Skyrim’in kreatif direktörü Todd Howard yaptığı açılış konuşmasında ekibiyle birlikte oyunlarla ilgili buldukları fikirleri paylaşırken, şirket içerisinde yaptıkları bir etkinliği de video ile birlikte sundu.

Game Jam ismindeki bu etkinlikte Bethesda, çalışanlarından Skyrim’e eklenebilecek yeni fikir bulmalarını istemiş. Howard,tüm firma dahilinde gerçekleşen yaratıcılık seanslarında ortaya çıkan bu fikirlerin sadece deneysel düzeyde olduğunu vurguladı.

Todd Howard bu özelliklerin DLC olarak yayınlanıp yayınlanmayacağını bilmediğini de belirtti.Sadece bir hafta içinde oyuna aktarılan bu özelliklerin videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.