Shogun 2: Fall of the Samurai İçin Yeni Trailer

Creative Assembly tarafından geliştirilen Total War: Shogun 2′nin genişleme paketi Fall of the Samurai için SEGA yeni bir trailer yayınladı.

Geçtiğimiz Kasım ayında duyurulan ve 23 Mart’ta tüm dünyada serbest bırakılacak bağımsız genişleme paketi oyuncular için “tamamen yeni bir deneyim” olarak tarif ediliyor. Oyunda üç yeni dış güçle (Amerika, İngiltere ve Fransa) başa çıkmak için altı yeni oynanabilir klan olacak.

Oyunla ilgili yeniliklerin anlatıldığı videoda,oyunun yayıncısı,bu genişletilmiş ve geliştirilmiş bir kampanya haritasında yeni ada ve kuzeyde bulunan illeri kapsayan, tüm yeni bina ve teknoloji ağaçlarının yanı sıra demiryolu ve deniz bombardımanları gibi yepyeni özellikleri Total War başlığında ilk kez gördüğünü belirtiyor.

İşte video:

 

[flowplayer src=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2012/02/Total War- Shogun 2 – Fall of the Samurai-trailer.mp4′ width=610 height=360 splash=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2012/02/total-war-shogun-2-fall-of-the-samurai.png ‘ ]


Yorum Yazın

Connect with Facebook