-->
Saints Row: The Third’e Bloodsucker Pack DLC’si Geliyor + Video

Saints Row: The Third için Bloodsucker Pack isimli yeni DLC paketi geliyor. 28 Şubat’ta çıkacak olan yeni içerikte,yeni yeteneklerle vampir misali kurbanlarımızın kanını emerek can kazanma olanağına sahip olacağız. Bunun yanı sıra DLC ile ekstra para kazanmak için VIP Cash Boost Bonus, VIP Hourly Income Bonus, VIP Respect Bonus, VIP Scavenge Bonus’larına sahip olacaksınız. Professor Genki‘nin 1.000.000$ taşıdığı ve ondan parayı alıp […]

27.02.1212 | mrcappola

Saints Row: The Third için Bloodsucker Pack isimli yeni DLC paketi geliyor. 28 Şubat’ta çıkacak olan yeni içerikte,yeni yeteneklerle vampir misali kurbanlarımızın kanını emerek can kazanma olanağına sahip olacağız.

Bunun yanı sıra DLC ile ekstra para kazanmak için VIP Cash Boost Bonus, VIP Hourly Income Bonus, VIP Respect Bonus, VIP Scavenge Bonus’larına sahip olacaksınız.

Professor Genki‘nin 1.000.000$ taşıdığı ve ondan parayı alıp kendimizin sahip olacağı söyleneni DLC için birde tanıtım videosu yayınlandı.

İşte Bloodsucker Pack’in videosu:

 

 

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun