-->
RE: Operation Racoon City’nin Kutu Tasarımları ve Limited Edition Setinin Ayrıntıları

Capcom, Resident Evil: Operation Raccoon City’nin Xbox ve PS3 için kutu tasarımlarını yayınladı.Aynı zamanda Capcom, Resident Evil/Biohazard: Operation Raccoon City’nin Japonya çıkış tarihi olarak 26 Nisan gösterdiği  6990 ¥ maliyetli oyunun adını Capcom ayrıca Resident Evil yerine Biohazard  olarak değiştirmiş. Ayrıca oyunun bir de Limited Edition paketi çıkacak.e-Capcom üzerinden özel olarak satışı ayarlanacak bu versiyonun içinde de,PS3 ya da […]

02.02.1212 | mrcappola

Capcom, Resident Evil: Operation Raccoon City’nin Xbox ve PS3 için kutu tasarımlarını yayınladı.Aynı zamanda Capcom, Resident Evil/Biohazard: Operation Raccoon City’nin Japonya çıkış tarihi olarak 26 Nisan gösterdiği  6990 ¥ maliyetli oyunun adını Capcom ayrıca Resident Evil yerine Biohazard  olarak değiştirmiş.

Ayrıca oyunun bir de Limited Edition paketi çıkacak.e-Capcom üzerinden özel olarak satışı ayarlanacak bu versiyonun içinde de,PS3 ya da Xbox 360 orijinal sürümü,BIOHAZARD: Operation Racoon City’nin görüntü ve videoları dahil 40 sayfa tam renkli  konsept klavuz kitabı, BIOHAZARD: Operation Racoon City Gizli rapor DVD’si, gizli temalı bir IC Kart Kutusu,gizli temalı  bir IC Kart  Stickerı ve özel orijinal kitap orijinal kutusunda yer alacak.  Edition seti maliyeti ise  ¥ 9490.

Xbox 360 ve PS3 için Amerika’da 20 Şubat’ta Avrupa’da ise 23 Şubat’ta çıkış yapacak oyunun kutu tasarımlarına aşağıdan bakabilirsiniz:

 

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun