-->
Rayman Origins’in Vita Sürümünün Çıkış Videosu Yayınlandı

Playstation Vita’nın çıkış oyunlarından biri olan ve 22 Şubat’ta konsolla birlikte piyasalarda olacak Rayman Origins’in çıkış videosu yayınlandı. Geçen yıl PS3, X360, Wii ve 3DS çıkışını yapan ve Mart ayında PC sürümünün raflarda olacağı Rayman Origins’in Vita sürümünde PS Vita’ya özel olarak eklenen özellikler yer alacak. İşte Rayman Origins’in Vita sürümünün çıkış videosu:   [flowplayer […]

21.02.1212 | ulasufuk

Playstation Vita’nın çıkış oyunlarından biri olan ve 22 Şubat’ta konsolla birlikte piyasalarda olacak Rayman Origins’in çıkış videosu yayınlandı.

Geçen yıl PS3, X360, Wii ve 3DS çıkışını yapan ve Mart ayında PC sürümünün raflarda olacağı Rayman Origins’in Vita sürümünde PS Vita’ya özel olarak eklenen özellikler yer alacak.

İşte Rayman Origins’in Vita sürümünün çıkış videosu:

 

[flowplayer src=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2012/02/Rayman Origins – Vita -çıkış-videosu.mp4′ width=610 height=360 splash=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2012/02/raymanorigins.png ‘ ]

 

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun