-->
PSN’in İsmi ‘SEN’ Olarak Değişiyor

Sony’nin online servisi PSN (Playstation Network) sisteminin ismi değişiyor.8 Şubat 2012 tarihinden itibaren Sony,sistemin ismini SEN (Sony Entertainment Network) olarak değiştiriyor. Bu değişiklik ile Sony, film, müzik ,oyun ve daha fazlasının  bulunduğu daha kapsamlı bir sosyal ağ kurmak,tüm bunları aynı network platformundan birleştirerek tüm dünyaya sunmak hedefinde. İsim değişikliği PSN kullanıcılarından yeni bir parola talep […]

07.02.1212 | mrcappola

Sony’nin online servisi PSN (Playstation Network) sisteminin ismi değişiyor.8 Şubat 2012 tarihinden itibaren Sony,sistemin ismini SEN (Sony Entertainment Network) olarak değiştiriyor.

Bu değişiklik ile Sony, film, müzik ,oyun ve daha fazlasının  bulunduğu daha kapsamlı bir sosyal ağ kurmak,tüm bunları aynı network platformundan birleştirerek tüm dünyaya sunmak hedefinde.

İsim değişikliği PSN kullanıcılarından yeni bir parola talep etmeyeceği gibi,PS3 ve PS Vita için gelecek güncelleme ile yeni kullanıcı şartnamesini onaylamanızla SEN servisine erişebileceksiniz. Ancak PSP kullanıcıları, sanıyoruz şimdilik yine PSN ibaresiyle karşılaşmaya devam edecek.

Popüler Haberler


NVIDIA, en yeni GeForce Game Ready sürücüsü ile gişe rekorları kıran oyunlardan


Monster Notebook’un ilk Avrupa mağazası Almanya’nın başkenti Berlin’de açıldı


Türkiye, Project Cars 2 ile dünyanın dört bir yanındaki yarış ve oyun tutkunlarını


Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet