-->
NeverDead’in İlk DLC’sinin İçeriği ve Görselleri

Konami tarafından dağıtımı üstlenilen ve Rebellion Developments tarafından geliştirilen 3 Şubat’ta çıkış yapan NeverDead’in ilk DLC’si duyuruldu. 21 Şubat’ta yayınlanacak “NeverDead Expansion Pack Volume 1” isimli DLC, online co-op modunda yönetebileceğimiz yeni karakter Nikki Summerfield ve ana karakterimiz Bryce Boltzmann için de 2 yeni kostümle geliyor.The Asylum bölümünün geliştirilmiş şeklinin de bulunacağı DLC’de ayrıca Egg […]

09.02.1212 | mrcappola

Konami tarafından dağıtımı üstlenilen ve Rebellion Developments tarafından geliştirilen 3 Şubat’ta çıkış yapan NeverDead’in ilk DLC’si duyuruldu.

21 Şubat’ta yayınlanacak “NeverDead Expansion Pack Volume 1” isimli DLC, online co-op modunda yönetebileceğimiz yeni karakter Nikki Summerfield ve ana karakterimiz Bryce Boltzmann için de 2 yeni kostümle geliyor.The Asylum bölümünün geliştirilmiş şeklinin de bulunacağı DLC’de ayrıca Egg Hunt, Fragile Alliance ve Onslaught isimli 3 yeni mod olacak.

“NeverDead Expansion Pack Volume 1” DLC’si için yayınlanan ekran görüntülerine aşağıdan bakabilirsiniz:

 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun