-->
Mortal Kombat: Komplete Edition’ın Çıkış Videosu Yayınlandı

Warner Bros. içinde tüm indirilebilir içeriklerin yer aldığı Mortal Kombat: Komplete Edition’ın çıkış videosunu yayınladı. Mortal Kombat Komplete Edition’da geçen yılın en iyi dövüş oyunlarından olan Mortal Kombat, daha önce çıkmış olan tüm DLC paketleri yer alacak.Ayrıca Komplete Edition’da geçtiğimiz aylarda oyun için çıkan yeni karakterlerden Skarlet, Freddy, Kenshin ve Rain’da olacak. Yine içerik paketinde […]

29.02.1212 | ulasufuk

Warner Bros. içinde tüm indirilebilir içeriklerin yer aldığı Mortal Kombat: Komplete Edition’ın çıkış videosunu yayınladı.

Mortal Kombat Komplete Edition’da geçen yılın en iyi dövüş oyunlarından olan Mortal Kombat, daha önce çıkmış olan tüm DLC paketleri yer alacak.Ayrıca Komplete Edition’da geçtiğimiz aylarda oyun için çıkan yeni karakterlerden Skarlet, Freddy, Kenshin ve Rain’da olacak.

Yine içerik paketinde 15 klasik kostüm ve üç ninja olan Subzero, Scorpion ve Reptile için klasik Fatality vuruşlarıda pakete dahil.Dahası da var;1995 yılında çıkan Mortal Kombat filmi, Mortal Kombat: Songs Inspired by The Warriors müzik CD’si de yine Mortal Kombat Komplete Edition’da yer alacak.

Mortal Kombat: Komplete Edition, 2 Mart’ta 29.99 Sterlin’e Playstation 3 ve Xbox 360 için çıkış yapacak.

İşte çıkış videosu:

 

Popüler Haberler


Ekibimin rejiminin yanı sıra, F12020 oyuncularının seveceği


Dünyanın lider oyun ve mobilya markaları, oyuncuların hayalindeki benzersiz oyun ortamlarını yaratmaya hazırlanıyor


Yeni Tracer çizgi roman serisi London Calling’in yayınlanmasıyla


Dünyanın en çok satan oyuncu mouse’u Logitech G502 HERO, profesyonel esporculara yüksek hız ve performans vadediyor.