-->
Monopoly: World of WarCraft ve Risk: StarCraft Masaüstü Oyunları Duyuruldu

Blizzard,New York Oyun fuarında Monopoly: World of WarCraft  ve Risk: Starcraft masaüstü oyunlarını duyurdu. Blizzard’ın USAopoly’yle ortaklığından ortaya çıkan iki yeni masaüstü oyunu olan Monopoly: World of WarCraft ve Risk: StarCraft çok yakında karşımızda olacak. Monopoly: WoW’da oyuncular Azeroth’un tüm yerlerini kontrol etmek için yarışacak.Swamp of Sorrows ve Twilight Highlands gibi ikonik konumları içeren gayrimenkulleri satın […]

15.02.1212 | ulasufuk

Blizzard,New York Oyun fuarında Monopoly: World of WarCraft  ve Risk: Starcraft masaüstü oyunlarını duyurdu.

Blizzard’ın USAopoly’yle ortaklığından ortaya çıkan iki yeni masaüstü oyunu olan Monopoly: World of WarCraft ve Risk: StarCraft çok yakında karşımızda olacak.

Monopoly: WoW’da oyuncular Azeroth’un tüm yerlerini kontrol etmek için yarışacak.Swamp of Sorrows ve Twilight Highlands gibi ikonik konumları içeren gayrimenkulleri satın almaya çalışacaklar.Orjinal Monopoly’den farkı yok aslında,herhangi bir Monopoly oyununda olduğu gibi, amaç bütün oyuncuları silene kadar gayrimenkul almak ve satmak olacak.Mayıs ayında piyasalara sunulacak mekanlar,taşlar ve diğer bütün parçalarının WarCraft evrenine uygun olarak Blizzard’ın sanat takımı tarafından hazırlanan Monopoly: World of WarCraft’ın fiyatı ise 39,95 $  olarak belirtildi.Warcraft fanları ise eğer isterse bu masa oyunu için Facebook sayfasından Monopoly: World of WarCraft’ta görmek istediği karaktere oy verebiliyor.

Risk: StarCraft ’ta da oyuncular Terran, Protoss,Zerg hizipler ve altı eşsiz kahraman seçebilecekler.Ayrıca oyunda 290 özel oyun taşları ve 3 oyun modu yer alacak.Klasik masa Risk oyunu için mükemmel uyumlu olan bu gerçek zamanlı strateji oyunu serisi bu yaz piyasalarda 49,45 $ fiyat etiketiyle piyasalarda olacak.

 

 

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun