-->
Modern Warfare 3’ün Şubat DLC’si ‘Overwatch’in İçeriği ve Görselleri

Call of Duty: Modern Warfare 3 Elite DLC takvimini daha önce sizlerle paylaşmıştık.Eylül ayına kadar her ay yeni içeriklerin geleceği bu takvimin geldik Şubat DLC’sine. Activision,Call of Duty: Modern Warfare 3 için Şubat ayında yayınlayacak Overwatch isimli harita paketi için yeni ekran görüntüleri ve bilgiler paylaştı. DLC,Overwatch isminde yeni bir haritayı Modern Warfare 3’e ekleyecek.Yapılan basın açıklamasına […]

08.02.1212 | mrcappola

Call of Duty: Modern Warfare 3 Elite DLC takvimini daha önce sizlerle paylaşmıştık.Eylül ayına kadar her ay yeni içeriklerin geleceği bu takvimin geldik Şubat DLC’sine.

Activision,Call of Duty: Modern Warfare 3 için Şubat ayında yayınlayacak Overwatch isimli harita paketi için yeni ekran görüntüleri ve bilgiler paylaştı.

DLC,Overwatch isminde yeni bir haritayı Modern Warfare 3’e ekleyecek.Yapılan basın açıklamasına göre,Overwatch’de doğa ile örtülmüş ve simetrik olarak iki yarıya ayrılan ve tehlikeli bir geçiş köprüsü olacak.

‘Modern Warfare 3’ harita paketi daha önce olduğu ve bundan sonra olacağı gibi ilk olarak Xbox 360 kullanıcıları için çıkacak.İçerik Xbox Live’daki Elite Premium üyelerine  21 Şubat’ta sunulacak.

Modern Warfare 3’ün yeni haritası Overwatch’in 3 yeni ekran görüntüsüne aşağıdan bakabilirsiniz:

 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.