-->
Modern Warfare 3’ün Overwatch Haritası İçin Tanıtım Videosu

Infinity Ward, Call of Duty Elite üyeleri için 21 Şubat’ta yayınlanacak olan yeni Modern Warfare 3 haritası Overwatch için tanıtım videosu yayınladı. 2 katmanlı bir bölüme sahip olan ve New York’taki bir gökdelen inşaatının en üst noktası olarak tasarlanan harita,stratejik açıdan da birçok taktiksel bölgeye sahip. İlk olarak Xbox 360 için sunulacak ve daha sonra Playstation 3 ve PC platformları içinde […]

16.02.1212 | mrcappola

Infinity Ward, Call of Duty Elite üyeleri için 21 Şubat’ta yayınlanacak olan yeni Modern Warfare 3 haritası Overwatch için tanıtım videosu yayınladı.

2 katmanlı bir bölüme sahip olan ve New York’taki bir gökdelen inşaatının en üst noktası olarak tasarlanan harita,stratejik açıdan da birçok taktiksel bölgeye sahip.

İlk olarak Xbox 360 için sunulacak ve daha sonra Playstation 3 ve PC platformları içinde yayınlanacak Overwatch harita DLC’si için yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

[flowplayer src=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2012/02/MW3- Overwatch-video.mp4′ width=610 height=360 splash=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2012/02/codelite-overwatch.png ‘ ]

 

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.