-->
Metal Gear Solid 5 İçin Kojima Productions’a Umar Arar’da Katıldı!

Kojima Productions tarafından geliştirilen Metal Gear Solid 5’den yeni bir bilgi geldi.Bu proje için Kojima Productions’a Kaliforniyalı gitarist ve müzisyen Umar Arar’da katıldı. Arar, 3 Doors Down grubu ile de sahnelere çıktı. .Serbest gitarist olarak farklı müzik çalışmalarında yer alan müzisyen, daha önce Myth Studios’ta DevilBunny isimli oyunun müziklerinde ve ses efektlerinde çalıştı. Arar, Facebook […]

24.02.1212 | mrcappola

Kojima Productions tarafından geliştirilen Metal Gear Solid 5’den yeni bir bilgi geldi.Bu proje için Kojima Productions’a Kaliforniyalı gitarist ve müzisyen Umar Arar’da katıldı. Arar, 3 Doors Down grubu ile de sahnelere çıktı. .Serbest gitarist olarak farklı müzik çalışmalarında yer alan müzisyen, daha önce Myth Studios’ta DevilBunny isimli oyunun müziklerinde ve ses efektlerinde çalıştı.

Arar, Facebook üstünden yaptığı açıklamada Metal Gear Solid 5’te çalışacağını açıkladı.Metal Gear Solid 5’in soundtrack albümünde çalışacak olmakla önemli bir kariyer fırsatı yakaladığını dile getirirken,devamında da biraz yol konusunda zorlanacağını belirterek Japonya ve Kaliforniya arasında mekik dokuyacağını sözlerine eklemiş.

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun